Lipnice nad Sázavou

neoficiální stránky

Klikněte !

Fotbal

Lipnický fotbalový tým hraje v současné době okresní přebor havlíčkobrodského okresu, v roce 2010 založené béčko už zase neexistuje...

Kliknete-li na foto, uvidíte jeho zvětšeninu.

Sezóna 2016/2017

17.kolo (okresní přebor): Lipnice n.S. - Veselý Žďár 3 : 1

Branky:

Rozhodčí: Vojtíšek

Diváci: 50

Sestavy:

Lipnice
Pospíšil
Šíma P. Dolejš, Bárta, Holcman
Kubát, Dolejší, Horák, Rosenberg
Bacík, Šíma O. (Tecl, Černý, Novák)

Veselý Žďár
Půža
Kubát Jiří, Lorenc, Kučírek, Nový
Koten, Henzl, Kubát Jan, Koten
Štefánek, Píbil


 

Okresní přebor - muži
Datum Hodina Utkání Podzim Jaro
2.4.2017 15:30 Chotěboř C -Lipnice n.S. 4 : 0 0 : 2
8.4.2017 15:30 Lipnice n.S. - Rozsochatec 0 : 12 1 : 5
16.4.2017 15:00 Šmolovy - Lipnice n.S. 2 : 2 3 : 1
22.4.2017 16:00 Lipnice n.S. -Veselý Žďár 4 : 1 3 : 1
30.4.2017 16:00 Přibyslav B - Lipnice n.S. 3 : 2
6.5.2017 16:30 Lipnice n.S. -Kožlí 2 : 1
13.5.2017 16:30 Lipnice n.S. - Dlouhá Ves 3 : 2
21.5.2017 16:30 Golčův Jeníkov -Lipnice n.S. 1 : 3
27.5.2017 16:30 Lipnice n.S. - Okrouhlice 2 : 2
3.6.2017 16:30 Staré Ransko -Lipnice n.S. 2 : 1
10.6.2017 16:30 Lipnice n.S. -Světlá n.S. B 1 : 0
18.6.2017 16:30 Lučice -Lipnice n.S. 4 : 2
24.6.2017 16:30 Lipnice n.S. -Keřkov 1 : 1
         

Pořadí Název týmu zápasy výhry remizy prohry skóre body
1. Rozsochatec 17 11 4 2 62 : 20 37
2. Lučice 17 10 6 1 53 : 26 36
3. Staré Ransko 17 11 2 4 39 : 28 35
4. Přibyslav B 17 9 2 6 61 : 39 29
5. Světlá n.S. B 17 7 3 7 48 : 45 24
6. Lipnice n.S. 17 7 3 7 30 : 44 24
7. Kožlí 17 7 2 8 41 : 39 23
8. Chotěboř C 17 7 2 8 39 : 38 23
9. Šmolovy 17 6 4 7 41 : 51 22
10. Golčův Jeníkov 17 5 5 7 30 : 36 20
11. Keřkov 17 4 7 6 32 : 30 19
12. Dlouhá Ves 17 5 3 9 47 : 48 18
13. Okrouhlice 17 3 6 8 25 : 52 15
14. Veselý Žďár 17 2 1 14 17 : 68 7
               

Nejlepší střelci Nejlepší brankáři
Jméno Klub Počet gólů Jméno Klub Počet utkání s 0
Venc Martin Rozsochatec 30 Rajdl Lukáš Dlouhá Ves 1
Lančarič Martin Lučice 22 Kudla Petr Chotěboř C 3
Vostál Adam Přibyslav B 17 Provazník Václav Světlá n.S. B 1
Hrdlička Jakub Šmolovy 15 Dušánek Radek Golčův Jeníkov 2
Pospíchal Pavel Dlouhá Ves 14 Zvolánek Josef Přibyslav B 5
Dibelka Lukáš Světlá n.S. B 13 Peňáz Kamil Rozsochatec 5
Janáček Jiří Staré Ransko 13 Buršík Adam Chotěboř C 1
Tvrdík Daniel Přibyslav B 11 Neuvirth Jakub Okrouhlice 3
Šmíd Milan Světlá n.S. B 11 Vykoukal Petr Chotěboř C 1
Fousek Petr Rozsochatec 11 Půža Michal Veselý Žďár 1
Vrdský Antonín Golčův Jeníkov 10 Žák Josef Staré Ransko 2
Švec Martin Lučice 10 Rýdl Zdeněk Lučice 3
Lukačina Martin Dlouhá Ves 10 Uhlíř Oldřich Keřkov 1
Blažek Pavel Lučice 10 Šafařík Milan Kožlí 3
Doležal Adam Chotěboř C 9 Jirsa Radim Chotěboř C 1
Kunc Adam Keřkov 8 Pospíšil Václav Lipnice n.S. 2
Pešek Lukáš Kožlí 8 Yakimenko Andrij Světlá n.S. B 1
... atd ...     Prchal Vít Keřkov 1
Šíma Ondřej Lipnice 7      
           
           
           
           
           
           
           
           
           

1.kolo (okresní přebor): Keřkov - Lipnice n.S. 1 : 1

Branky:Kunc 1 - Šíma Petr 1

Rozhodčí: Beránek

Diváci: 60

Sestavy:

Keřkov
Uhlíř
Wasserbauer, Krečman,Pavlík, Sobotka
Čejka, Pavlík, Zvolánek Svoboda
Kunc, Zadina

Lipnice n.S.
Mádle
Tecl, Šíma Petr, Černý, Dolejší
Horák, Šíma Ondřej, Kubát, Bláha
Rojka, Kučírek

2.kolo (okresní přebor): Lipnice n.S. - Chotěboř C 0 : 4

Branky:Hajšman 3, Reil 1

Rozhodčí: Gruber

Diváci: 65

Sestavy:

Lipnice n.S.
Mádle
Tecl, Šíma Petr, Bárta, Černý,
Horák, Dolejší, Kubát, Bláha
Rojka, Rosenberg (Kučírek, Šíma Ondřej)

Chotěboř C
Kudla
Mudruňka, Málek, Češík, Čapek
Ledvinka, Lébl, Kroutil, Hajšman
Rejl, Benák (Vampola, Cicvárek)


3.kolo (okresní přebor): Rozsochatec - Lipnice n.S. 12 : 0

Branky: Venc Martin 5, Fousek 3, Venc Radek 1, Dundáček 1, Křivský 1, Bílek 1

Rozhodčí: Beránek

Diváci: 50

Sestavy:

Rozsochatec
Peňáz
Dundáček Petr, Venc Radek, Pelikán, Plodík,
Dundáček Dan, Křivský, Fousek
Sizov, Šikýř, Venc Martin (Bílek, Šimek, Svoboda)

Lipnice n.S.
Kučírek Roman
Tecl, Černý, Dolejší, Horák
Kubát, Bláha, Rosenberg, Pospíšil
Holcman, Hanzlík

4.kolo (okresní přebor): Lipnice n.S. - Šmolovy 2 : 2

Branky: Mádle 1, Horák 1 - Kučírek 1, Hrdlička 1

Rozhodčí: Lóži

Diváci: 20

Sestavy:

Lipnice n.S.
Pospíšil
Holcman, Tecl, Rojka, Černý,
Mádle, Horák, Dolejší, Čeleda
Bláha, Šíma Petr

Šmolovy
Vávra
Švec, Kruml, Horák, Vaněček
Kučírek, Martínek, Petr, Kulhánek
Vaněček, Hrdlička (Kocman)


5.kolo (okresní přebor): Veselý Žďár - Lipnice n.S. 1 : 4

Branky: Nový 1 - Šíma Ondřej 2, Kubát 1, Horák

Rozhodčí: Karlík

Diváci: 45

Sestavy:

Veselý Žďár
Pátek
Nový O., Píbil, Kučírek, Nový J.
Kubát M., Kubát P., Kubát J., Koten J
Šimek, Koten

Lipnice n.S.
Pospíšil
Holcman, Tecl, Dolejš, Šíma P.
Bárta, Mádle, Horák, Dolejší
Rosenberg, Kubát (Rojka, Šíma O.)

6.kolo (okresní přebor): Lipnice n.S. - Přibyslav B 2 : 3

Branky: Tecl 1, Dolejší 1 - Vostál 1, Škacha 1, Jirásek 1

Rozhodčí: Vojtíšek

Diváci: 50

Sestavy:

Lipnice n.S.
Pospíšil
Holcman, Tecl, Dolejš, Šíma P.
Bárta, Mádle, Horák, Dolejší
Kučírek, Kubát (Rojka, Černý)

Přibyslav B
Zvolánek
Soukal, Vostál, Škacha, Kárník
Musil, Imramovský, Stejskal, Tvrdík
Jirásek, Kalenda

7.kolo (okresní přebor): Kožlí - Lipnice n.S. 1 : 2

Branky: Pokorný 1 - Kubát 1, Horák 1

Rozhodčí: Karlík

Diváci: 50

Sestavy:

Kožlí
Šafařík
Makovec Karel, Pešek, Příhoda, Pokorný
Radoš, Vosyka, Makovec Josef, Mikula
Sedlář, Matěna

Lipnice n.S.
Pospíšil
Tecl, Dolejš, Šíma P., Dolejší
Kubát, Bláha, Horák, Rosenberg
Černý, Šíma O. (Rojka)


8.kolo (okresní přebor): Dlouhá Ves - Lipnice n.S. 2 : 3

Branky: Pospíchal 1, Polák 1 - Rosenberg 1, Kubát 1, Šíma Ondřej 1

Rozhodčí: Bohuněk

Diváci: 20

Sestavy:

Dlouhá Ves
Lukačina Martin
Neubauer, Lukačina Josef, Němec, Pospíchal
Žeguc, Kunášek, Polák, Říha
Veselý Jindřich, Veselý Roman (Blažek, Hofer)

Lipnice n.S.
Pospíšil
Kubát, Dolejš, Bláha, Dolejší
Černý, Horák, Rosenberg, Šíma Ondřej
Holcman, Rojka (Kučírek, Čeleda)

9.kolo (okresní přebor): Lipnice n.S. - Golčův Jeníkov 3 : 1

Branky: Bláha 1, Najbrt 1, Šíma O. - Vrdský 1

Rozhodčí: Ondráček

Diváci: 63

Sestavy:

Lipnice n.S.
Pospíšil
Kubát, Dolejš, Bláha, Dolejší
Holcman, Horák, Rosenberg, Šíma Ondřej
Šíma Petr, Rojka (Černý, Tecl, Najbrt)

Golčův Jeníkov
Dušánek
Dvořák, Karlík, Miřácký, Vašíček
Vlášek, Koten, Skala, Koubek
Šulc, Vrdský(Fendrych)


10.kolo (okresní přebor): Okrouhlice - Lipnice n.S. 2 : 2

Branky: Janda 1 ,vlastní 1- Rosenberg 2

Rozhodčí: Culka

Diváci: 50

Sestavy:

Okrouhlice
Neuvirth
Jelínek, Strašil Martin, Strašil Vít, Beránek Pavel
Prášek, Červený, Vydrář, Janda
Dolejší, Beránek Martin (Michal, Med)

Lipnice n.S.
Pospíšil
Kubát, Dolejš, Horák, Dolejší
Holcman, Šíma Petr, Rosenberg, Šíma Ondřej
Tecl, Bárta (Rojka)


11.kolo (okresní přebor): Lipnice n.S. - Staré Ransko 1 : 2

Branky: Dolejš 1 - Dymáček 1, Machovec

Rozhodčí: Vaněček

Diváci: 50

Sestavy:

Lipnice n.S.
Pospíšil
Kubát, Dolejš, Horák, Dolejší
Holcman, Šíma Petr, Rosenberg, Šíma Ondřej
Tecl, Bláha (Kučírek, Najbrt)

Staré Ransko
Žák
Jaroš, Říha, Janáček Michal, Hudec
Dohnal, Holas, Dymáček, Vavroušek
Havlíček, Janáček Jiří (Machovec, Pecina)


12.kolo (okresní přebor): Světlá n.S. B - Lipnice n.S. 0 : 1

Branky: Kubát 1

Rozhodčí: Lóži

Diváci: 50

Sestavy:

Světlá n.S. B
Yakimenko
Vaňkát, Sobek, Dibelka, Filipský
Vaňásek, Šimek, Burda, Hradecký
Šmíd, Dvořák (Bílek, Vacek)

Lipnice n.S.
Pospíšil
Kubát, Dolejš, Horák, Dolejší
Bláha, Šíma Petr, Rosenberg, Šíma Ondřej
Rojka, Černý (Kučírek, Najbrt)

13.kolo (okresní přebor): Lipnice n.S. - Lučice 2 : 4

Branky: Šíma Ondra 1, Rosenberg 1 - Lančarič 3, Zeman 1

Rozhodčí: Vojtíšek

Diváci: 74

Sestavy:

Lipnice n.S.
Pospíšil
Kubát, Dolejš, Horák, Dolejší
Bláha, Šíma Petr, Rosenberg, Šíma Ondřej
Najbrt, Černý (Kučírek)

Lučice
Rýdl
Pecha, Mazuch, Krupička, Mináč
Kolář, Jonáš, Švec, Zeman
Lančarič, Zvolánek (Malinský, Kreuz, Blažek)

14.kolo (okresní přebor): Chotěboř C - Lipnice n.S. 0 : 2

Branky: Karlík

Rozhodčí:

Diváci: 57

Sestavy:

Chotěboř C
Buršík
Mudruňka, Janda, Čapek, Štindl
Novák, Turek, Losenický, Gregor
Vepřovský, Benák
(Šarovec, Cicvárek, Rejl)

Lipnice n.S.
Pospíšil
Kubát, Dolejš, Horák, Dolejší
Černý, Šíma Petr, Rosenberg, Bárta
Holcman, Bláha Dalibor (Kučírek, Bláha Aleš, Lomák)


15.kolo (okresní přebor): Lipnice n.S. - Rozsochatec 1 : 5

Branky:Bláha D. 1 - Fousek 2, Venc 1, Pelikán 1, Bodlák

Rozhodčí: Lóži

Diváci: 30

Sestavy:

Lipnice n.S.
Kučírek R.
Šíma P. Dolejš, Černý, Dolejší
Kubát, Horák, Bláha D.,Rosenberg,
Šíma O., Bárta (Novák, Lomák, Tecl)

Rozsochatec
Peňáz
Venc Radek, Meloun, Brož, Plodík
Sizov, Křivský, Fousek, Bodlák
Venc Martin, Pelikán (Bílek, Šimek, Siebenburger)


16.kolo (okresní přebor): Šmolovy - Lipnice n.S. 3 : 1

Branky: Hrdlička 1, Pevný 1, Novotný 1 - Šíma O. 1

Rozhodčí: Ondráček

Diváci: 55

Sestavy:

Šmolovy
Vávra
Polák, Rudolf, Strašil, Kulhánek
Pevný, Martínek, Dočkal, Vaněček
Hrdlička, Bdžoch (Kocman, Novotný)

Lipnice
Pospíšil
Šíma P. Kučírek, Bárta, Holcman
Kubát, Tecl, Horák, Lomák,
Rosenberg, Šíma O. (černý, Dolejš)