Lipnice nad Sázavou

neoficiální stránky

Klikněte !

Fotbal

Lipnický fotbalový tým hraje v současné době okresní přebor havlíčkobrodského okresu, v roce 2010 založené béčko už zase neexistuje...

Kliknete-li na foto, uvidíte jeho zvětšeninu.

Sezóna 2017/2018

11.kolo (okresní přebor): Lipnice n.S. - Kožlí

Branky: Bláha A. 1, Frýdl 1 - Pešek 2
Rozhodčí: Jirsa

Diváci: 45

Sestavy:

Lipnice
 Bacík
Bláha A. Dolejší, Kubát, Horák
 Bláha D., Lomák, Fišer, Kučírek
Frýdl, Tecl (Rojka)

Kožlí
 Krajíček
Makovec K., Pešek, Příhoda, Pokorný
 Cicvárek, Plesl, Makovec J., Sedlář
 Janů, Matěna (Mikula, Veselý)


 

Okresní přebor - muži
Datum Hodina Utkání Podzim Jaro
6.8.2017 16:30 Havl.Brod C -Lipnice n.S. 11 : 2
13.8.2017 16:30 Okrouhlice - Lipnice n.S. 4 : 3
19.8.2017 16:30 Lipnice n.S. - Šmolovy 1 : 4
27.8.2017 16:30 Přibyslav B - Lipnice n.S. 7 : 0
2.9.2017 16:00 Lipnice n.S. - Věžnice 2 : 2
10.9.2017 16:00 Golčův Jeníkov - Lipnice n.S. 5 : 4
16.9.2017 15:30 Lipnice n.S. - Hněvkovice 10 : 4
23.9.2017 15:30 Dolní Město -Lipnice n.S. 4 : 2
30.9.2017 15:00 Lipnice n.S. - Keřkov 0 : 0
8.10.2017 15:00 Víska -Lipnice n.S.
14.10.2017 15:00 Lipnice n.S. -Kožlí 2 : 2
21.10.2017 14:30 Světlá n.S. B -Lipnice n.S.
28.10.2017 14:30 Lipnice n.S. -Dlouhá Ves
         

Pořadí Název týmu zápasy výhry remizy prohry skóre body
1. Šmolovy (7) 11 9 2 0 42 : 18 29
2. Havl.Brod C (n) 11 9 0 2 71 : 17 27
3. Přibyslav B (4) 11 7 2 2 32 : 19 23
4. Kožlí (6) 11 6 2 3 44 : 26 20
5. Víska (n) 10 5 2 3 19 : 25 17
6. Okrouhlice (13) 11 4 4 3 27 : 28 16
7. Světlá n.S. B (5) 11 4 3 4 29 : 41 15
8. Dlouhá Ves (8) 11 4 3 4 29 : 24 15
9. Dolní Město (n) 11 4 1 6 23 : 32 13
10. Věžnice (N) 11 3 3 5 33 : 24 11
11. Hněvkovice (n) 11 3 1 7 20 : 42 10 
12. Lipnice n.S. (10) 10 1 3 6 26 : 43 6
13. Keřkov (11) 11 0 5 6 8 : 27 5
14. Golčův Jeníkov (12) 11 1 1 9 18 : 55 4
               

Nejlepší střelci Nejlepší brankáři
Jméno Klub Počet gólů Jméno Klub Počet utkání s 0
Bláha Aleš Lipnice 12 Peroutka Miroslav Hněvkovice 1
Bdžoch Jan Šmolovy 12 Šafařík Milan Kožlí 2
Nechvátal Pavel Havl.Brod C 11 Rajdl Lukáš Dlouhá Ves 2
Tůma Tomáš Havl.Brod C 11 Doležán Miroslav Víska 1
Pešek Lukáš Kožlí 11 Matějka Martin Keřkov 2
Němec Roman Havl.Brod C 11 Nedbal Miroslav Víska 1
Dibelka Lukáš Světlá n.S. B 10 Uhlíř Oldřich Přibyslav B 2
Pokorný Martin Kožlí 10 Pospíchal Pavel Dlouhá Ves 1
Janů Petr Kožlí 8 Duben Stanislav Havl.Brod C 3
Lukačina Josef Dlouhá Ves 8 Tichý Oto Šmolovy 2
Hortenský Jakub Golčův Jeníkov 8 Neuvirth Jakub Okrouhlice 1
Tvrdík Daniel Přibyslav B 8 Pospíšil Václav Lipnice 1
Prokeš Jan Věžnice 7 Vošický David Dlouhá Ves 1
Hrdlička Jakub Šmolovy 7 Drahoš David Věžnice 2
Tichý František Dolní Město 7 Vácha Jan Světlá B 1
           
           
... atd...          

1.kolo (okresní přebor): Havl.Brod C - Lipnice n.S. 11 : 2

Branky: Tůma 3, Kubát Jaroslav 2, Klofáč 2, Udržal 1, Němec 1, Kubát Jaromír 1, Novotný 1 - Bláha A. 1, Lomák 1

Rozhodčí: Culka

Diváci: 50

Sestavy:

Havl.Brod C
Duben
Novotný, Klofáč, Stránský, Kubát Jaromír
Mareš Michal, Doukup, Kubát Jaroslav, Tůma
Fišer, Němec (Bouda, Udržal)



Lipnice
Novák
Dolejš, Horák, Tecl, Dolejší
Bláha D., Kubát, Bláha A., Šíma O.
Černý, Bacík (Lomák)




2.kolo (okresní přebor): Okrouhlice - Lipnice n.S. 4 : 3

Branky: Beránek Pavel 2, Beránek Josef 1, Strašil Vít 1 - Bláha Aleš 3

Rozhodčí: Lóži

Diváci: 50

Sestavy:

Okrouhlice
Neuvirth
Čejka, Jelínek, Červený, Beránek Martin
Strašil, Matějka, Zadina, Prášek
Beránek Josef, Beránek Pavel(Med, Švec)



Lipnice
Novák
Bláha D., Horák, Tecl, Dolejší
Černý, Kubát, Bláha A., Šíma O.
Bárta, Bacík (Lomák)




3.kolo (okresní přebor): Lipnice n.S. - Šmolovy 1 : 4

Branky: Bláha Aleš 1 - Bárta 2, Martínek 1, Toman 1

Rozhodčí: Kubát

Diváci: 45

Sestavy:

Lipnice
Bárta
Pejchal, Černý, Horák, Tecl,
Dolejší, Bláha D., Kubát, Bláha A.
Bacík,Lomák


Šmolovy
Tichý
Strašil, Kruml, Kulhánek, Pevný
Martínek, Novotný Švec, Vaněček
Petr, Dvořák (Bárta, Toman)




4.kolo (okresní přebor): Přibyslav B - Lipnice n.S. 7 : 0

Branky: Kárník 2, Tvrdík 2, Imramovský 2, Vostál 1

Rozhodčí: Muzikář

Diváci: 100

Sestavy:

Přibyslav B
Uhlíř
Jirásek, Bačkovský, Tvrdík, Kárník
Ondra, Vostál, Mikulinec, Bouma
Imramovský, Musil (Havlíček, Málek, Adam)


Lipnice
Hanzlík
Dolejší, Černý, Horák, Tecl,
Bacík, Bláha D., Lomák, Bláha A.
Šíma O., Dolejš (Rojka T.)




5.kolo (okresní přebor): Lipnice n.S. - Věžnice 2 : 2

Branky: Frýdl 1, vlastní 1 - Enderle 1, Krupička 1

Rozhodčí: Lóži

Diváci: 30

Sestavy:

Lipnice
Novák
Dolejší, Bláha D., Bláha A., Bacík
Šíma O., Dolejš, Kučírek, Frýdl
Horák, Kubát(Tecl, Lomák)


Věžnice
Drahoš D.
Drahoš (M.), Drahoš A., Chalupník, Fikejz
Krupička, Kunc, Šimoníček, Chalupník
Cakl, Enderle




6.kolo (okresní přebor): Golčův Jeníkov - Lipnice n.S. 5 : 4

Branky: Skala 1, Hortenský 1, Koten 1, Vrdský 1, vlastní 1 - A.Bláha 2, D.Bláha 1, Horák 1

Rozhodčí: Plíšek

Diváci: 100

Sestavy:

Golčův Jeníkov
Liška
Skala, Vrdský, Burjetka, Karlík
Dobrý, Koten, Hortenský, Miřácký
Šulc, Dvořák (Nebřenský, Koubek)


Lipnice
Bacík
Dolejš, Bláha D., Bláha A., Kučírek R.
Horák, Kubát, Dolejší, Lomák
Tecl, Rojka


7.kolo (okresní přebor): Lipnice n.S. - Hněvkovice 10 : 4

Branky: D.Bláha 4, A.Bláha 3, O.Šíma 2, P.Dolejší 1 - J.Rajdl 2, Geher 1, Večeřa 1

Rozhodčí: Muzikář

Diváci: 40

Sestavy:

Lipnice
Novák
Dolejš, Bacík, Bláha A., Kučírek R.
Horák, Kubát, Bláha D., Dolejší
Šíma O., Frýdl
(Tecl, Lomák)

Hněvkovice
Končel
Chyba, Šťastný O., Večeřa, Nulíček
Rajdl P., Šťastný J., Koubský, Geher
Chyba, Rajdl J.(Těšínský, Vošický)




8.kolo (okresní přebor): Dolní Město - Lipnice n.S. 4 : 2

Branky: Krupička 2, Tichý 1, Kvanka 1 - Lomák 1, A.Bláha 1

Rozhodčí: Niederle

Diváci: 112

Sestavy:

Dolní Město
Venc L.
Kvanka, A.Janák, Vápeník, Chlád
Tichý, Krupička, Zápotočná, Kočí
Sklenář J., Venc M. (Štěpánek, Bednář, Vaňha)


Lipnice
T.Rojka
Dolejš, Bacík, Bláha A., Bláha D.
Horák, Kubát, Dolejší, Šíma O.
Lomák, Tecl
(Fišer)

9.kolo (okresní přebor): Lipnice n.S. - Keřkov 0 : 0

Branky: Rozhodčí: Beránek

Diváci: 50

Sestavy:

Lipnice
 Pospíšil
Rojka, Dolejš, Tecl, Horák
 Bláha A., Kubát, Dolejší, Šíma O.
Fišer, Lomák, (Čeleda)

Keřkov
 Matějka
Dobrovolný, Wasserbauer, Pavlík, Jeřábek
 Čejka, Pavlík, Zvolánek, Šuška
 Svoboda, Sobotka (Wah, Podrázský)