Lipnice nad Sázavou

neoficiální stránky

Klikněte !

Fotbal

Lipnický fotbalový tým byl pro sezónu 2021-2022 zařazen do okresního přeboru havlíčkobrodska.

Kliknete-li na foto, uvidíte jeho zvětšeninu.

Sezóna 2021/2022

8.kolo
Dolní Město - 
Lipnice n.S.    2 : 2
Branky:  Sklenář Jan 2 - Sobotka Jan 1, Sůva 1
Rozhodčí: Synecký

Diváků: 130

Sestavy:

Dolní Město

Venc Ladislav
Venc Martin, Pojezný, Vápeník, Sklenář Jan
Bártl, Kvanka, Mišta, Kozlík
Doležal, Boleš (Sklenář Jakub, Janák, Císař)


Lipnice n.S.

Pospíšil
Dolejš J., Tecl Tomáš, Tecl Libor, Sůva
Dvořák Petr, Bouchner, Kubát Richard, Dolejší
Marek, Sobotka ( Dolejš Adam, Kubát)
Okresní přebor - muži
Datum Hodina Utkání Podzim Jaro
8.8.2021 16:30 Česká Bělá - Lipnice n.S. 4 : 0
15.8.2021 16:30 Lipnice n.S. - Dlouhá Ves 2 : 3
22.8.2021 16:30 Lipnice n.S. - Ledeč n.S. B 3 : 3
29.8.2021 16:30 Přibyslav B -Lipnice n.S. 2 : 3
5.9.2021 16:00 Lipnice n.S. - Habry B 2 : 1
12.9.2021 15:00 Šmolovy -Lipnice n.S. 3 : 1
19.9.2021 15:30 Lipnice n.S. -Nová Ves u Světlé n.S. 4 : 2
25.9.2021 15:30 Dolní Město - Lipnice n.S. 2 : 2
3.10.2021 15:00 Lipnice n.S. - Herálec
10.10.2021 15:00 Kožlí - Lipnice n.S.
17.10.2021 14:30 Lipnice n.S. - Okrouhlice
23.10.2021 14:30 Věžnice - Lipnice n.S.
31.10.2021 14:00 Lipnice n.S. -  Staré Ransko
         

Pořadí Název týmu zápasy výhry remizy prohry skóre body
1. Česká Bělá 8 7 0 1 28 : 5 21
2. Věžnice 7 5 1 1 26 : 11 16
3. Herálec 8 5 1 2 30 : 22 16
4. Kožlí 8 5 0 3 28 : 21 15
5. Dolní Město 8 4 1 3 17 : 23 13
6. Ledeč n.S. B 8 3 2 3 29 : 26 11
7. Šmolovy 8 3 2 3 17 : 19 11
8. Lipnice n.S.  8 3 2 3 17 : 20 11
9. Dlouhá Ves 8 3 1 4 20 : 22 10
10. Staré Ransko 8 3 1 4 17 :25 10
11. Okrouhlice 8 2 2 4 10 : 19 8
12. Přibyslav B 7 2 1 4 14 : 18 7
13. Nová Ves u Světlé n.S. 8 1 2 5 17 : 28 5
14. Habry B 8 1 0 7 8 : 19 3
               

Nejlepší střelci Nejlepší brankáři
Jméno Klub Počet gólů Jméno Klub Počet utkání s 0
Štefáček Jiří Česká Bělá 8 Šrámek Jan Česká Bělá 4
Sůva Lukáš Lipnice n.S. 8 Koncz Michal Okrouhlice 1
Procházka Aleš Ledeč n.S.B 7 Němec Martin Herálec 1
Vavroušek Jakub Věžnice 6 Venc Ladislav Dolní Město 2
Kozlík Miloslav Dolní Město 6 Procházka Petr Kožlí 1
Rérych Pavel Dlouhá Ves 6 Vadinský Radek Kožlí 1
Vašák Vladimír Herálac 6 Pazderka Lukáš Přibyslav B 1
Cicvárek Pavel Kožlí 5      
Král Ondřej Herálec 5      
Prokop Jakub Herálec 5      
Pokorný Martin Kožlí 5      
Martínek Ondřej Ledeč n.S. 5      
Kohout Tomáš Česká Bělá 5      
Zvolánek Zdeněk Staré Ransko 4      
Šimánek Zdeněk Okrouhlice 4
Šumpich Martin Česká Bělá 4      
Hocke Ondřej Šmolovy 4      
Pešek Lukáš Kožlí 4      
Prokeš Adam Přibyslav 4      
           
           
           
           
           
           
           
           


1.kolo
Česká Bělá - Lipnice n.S. 4 : 0
Branky:  Šumpich 2, Kohout 1, Kasal 1
Rozhodčí: Karlík

Diváků: 45

Sestavy:

Česká Bělá

Šrámek
Polreich, Krejdl, Souček, Machek
Kohout Klimeš, Kasal Matěj,Kasal Jakub
Štefáček, Kasal Prokop (Šumpich, Sobotka, Kocián, Semerád, Beránek)


Lipnice n.S.

Pospíšil
Dolejš, Bláha, Tecl Libor, Tecl Tomáš
Bárta, Sůva, Bouchner, Kubát Lukáš
Dolejší, Kubát Richard (Yevdokimov, Sobotka, Procházka, Dvořák)

2.kolo
Lipnice n.S. - Dlouhá Ves  2 : 3
Branky:  Sůva 2 - Lukačina 2, Rérych 1
Rozhodčí: Dočkal

Diváků: 50

Sestavy:


Lipnice n.S.

Pospíšil
Dolejš, Bláha, Tecl Libor, Tecl Tomáš
Dvořák, Sůva, Bouchner, Dolejší
Kubát Lukáš, Kubát Richard (Sobotka, Dolejš Adam, Marek)

Dlouhá Ves

Rajdl
Pospíchal, Šnobl, Neubauer, Lukačina Josef
Lukačina Martin, Cibulka, Němec, Kunášek
Freundenreich, Rérych (Kubíček, Kotouč, Vošický)
3.kolo
Lipnice n.S. - Ledeč n.S. B  3 : 3
Branky:  Sůva 2, Kubát Lukáš 1 - Procházka 2, Slavětínský 1
Rozhodčí: Prokop

Diváků: 34

Sestavy:


Lipnice n.S.

Pospíšil
Dolejš, Bláha, Tecl Libor, Tecl Tomáš
Sobotka, Sůva, Bouchner, Dolejší
Kubát Lukáš, Dvořák (Yevdokimov)

Ledeč n.S. B

Venc
Prchal, Holoubek, Vladyka, Hauser
Šenk, Pajer, Procházka, Slavětínský
Petřík, Voplakal (Hotovec)